DJ na wesele Gniezno

Szukasz dobrego DJ-a z Gniezna na wesele bądź imprezę firmową lub prywatną? Oto jestem i Cię zaskoczę – nie tylko zadbam o najlepszą muzykę, przy której goście będą bawić się do białego rana, ale zapewnię też wyjątkowe wrażenia muzyczne, miksując muzykę i dogrywając na perkusji na żywo do największych hitów!

Jestem DJ-em z Gniezna, ale jednocześnie jestem też doświadczonym wodzirejem weselnym i konferansjerem imprez wszelakich – poznaj moją ofertę!

Doświadczony, ale nietuzinkowy weselny DJ – Gniezno i okolice

Na Waszym weselu nie może zabraknąć kogoś takiego jak ja, prawdziwego człowieka orkiestry – DJ-a, wodzireja i perkusisty w jednej osobie, który jednocześnie zadba o prawidłowe nagłośnienie i wyjątkowe oświetlenie sali oraz zapewni szereg wybornych atrakcji – szalone zabawy z rekwizytami i występy perkusyjne na żywo!

Kocham muzykę, a moja pasja przełoży się na Waszą niezapomnianą zabawę.

Razem ustalimy repertuar muzyczny – wybierzemy muzyczne hity od lat 50., przez klasyki lat 80. i 90., po zupełnie nowoczesne brzmienia. Jeśli zechcecie, zajmę się zapowiedzią najważniejszych punktów wesela i organizacją zabaw, a wszystko na podstawie planu – wcześniej przez nas wspólnie przygotowanego.

Jestem też tzw. one-man band – jednoosobowym zespołem muzycznym, który dzięki profesjonalnym narzędziom zapewnia taki sam efekt, jak cała kapela!

A do tego wszystkiego jestem elastyczny – dlatego moja oferta składa się z kilku elementów, ale to Wy stwierdzicie, na jak wiele i na które z nich się zdecydować.

DJ na wesele Gniezno #1 – obsługa muzyczna i konferansjerska

To podstawowy punkt oferty. Jeśli szukacie DJ-a z Gniezna, to w pakiecie ode mnie dostaniecie również osobę konferansjera! Zapewnię oprawę muzyczną na całą noc – znając Wasze preferencje, dobiorę odpowiednią muzykę, będziecie też mogli ustalić własną listę utworów. Muzykę miksować będę na żywo i zgodnie z aktualnym samopoczuciem uczestników. Przez całe wesele będę też zapowiadać wydarzenia i zabawy oraz je prowadzić.

Przed tym ważnym dniem przygotuję scenariusz wesela. Wszystko odbywać się będzie zgodnie z planem, ale oczywiście z pewną dozą elastyczności, aby zabawa była zawsze dopasowana do humoru i aktualnych oczekiwań gospodarzy i gości.

Zadbam również o wszystkie kwestie techniczne, czyli właściwe nagłośnienie i świetną jakość dźwięku. Możecie na mnie liczyć w kwestii zdobycia licencji ZAiKS.

Pozostałe punkty z mojej oferty – spisane poniżej – to po prostu dodatkowe atrakcje, które mogę zapewnić Wam i Waszym gościom w tym szczególnym dniu.

DJ na wesele Gniezno #2 – koncerty perkusyjne na żywo

Niełatwo jest zaskoczyć weselnych gości, ale mam na to swój sposób! Miksowanie na żywo muzyki to jedno, ale co powiecie na oryginalne perkusyjne show?

Dogrywając na żywo, a tym samym urozmaicając największe hity, sprawię, że Wasi goście z trudem dadzą się namówić na choćby krótką przerwę! Impreza będzie kręcić się do świtu, a rano wszyscy poczują ją w nogach… ale przecież o to chodzi, prawda?

DJ na wesele Gniezno #3 – dodatkowa dekoracja świetlna sali

Na pewno zadbacie o wyjątkową dekorację weselnej sali – ja natomiast zajmę się jej wyjątkowym podkreśleniem!

Rozmieszone w kilku punktach sali światła i listwy LED zapewnią soczyście kolorowe refleksy świetlne, dając niesamowity efekt i dbając o świetny humor gości!

DJ na wesele Gniezno #4 – ciężki dym

Jest taki wyjątkowy punkt wesela, który zasługuje na szczególne traktowanie! To… pierwszy taniec młodej pary! Jeśli przygotowujecie fantastyczną choreografię, chcecie zaskoczyć swoich gości i zapamiętać tę chwilę na zawsze, zatańczcie w chmurach!

Używając wytwornicy dymu, oblekę parkiet chmurami i mgłą, a Wy będziecie unosić się ponad nimi, lewitując w powietrzu podczas tańca! Dym możemy też dodatkowo rozświetlić. A efekt? Baśniowy!

DJ na wesele Gniezno #5 – dodatkowa dekoracja z baniek mydlanych

Zarówno podczas pierwszego tańca, jak i innych punktów kulminacyjnych wesela możemy uruchomić także wytwornicę baniek mydlanych, które będą wirować na parkiecie wśród gości, zapewniając niezapomniane wrażenia.

DJ na wesele Gniezno #6 – dodatkowe rekwizyty do zabaw

A może… małe przebieranki, czyli jeszcze więcej szalonej zabawy i uśmiechu? Jeśli zabiorę ze sobą moje rozrywkowe rekwizyty (czapki, okulary, peruki), Wasi goście poczują prawdziwego ducha imprezy – będzie zabawnie, będą salwy śmiechu, piski i wesołe okrzyki, ale czy nie tak właśnie wygląda świetna impreza?

DJ z Gniezna na imprezę firmową i okolicznościową

Wiem, jak rozgrzać do czerwoności salę weselną, ale to nie wszystko, na co mnie stać! Tak się składa, że od kilkunastu lat obsługuję też wszelkie imprezy firmowe i okolicznościowe. Szykujesz event biznesowy, a może prywatnie – urodzinowe czy imieninowe przyjęcie, rocznicę ślubu? Zadbam o oprawę muzyczną Twojej imprezy. Podobnie jak w przypadku wesela możesz liczyć na dodatkowe atrakcje – występy perkusyjne live i wyjątkowe zabawy!

Zastanów się, jak według Ciebie wygląda najlepsza impreza w życiu, a ja… spełnię Twoje marzenia! Szczegóły ustalimy indywidualnie – zapraszam i do zobaczenia!

Zapraszam do kontaktu

Zainteresowała Cię moja oferta? Zapraszam do kontaktu!

Wiórek, Ul. Łąkowa 7a/2 | REGON: 341517331  | NIP: 777 288 18 98

Ostatnie wpisy

Piosenki na pierwszy taniec w 2024 – lista utworów polskich i zagranicznych

DJ na Andrzejki – jakie zabawy i cena? 

Trendy muzyczne na weselu. Co się zmieniło?

Kiedy zarezerwować termin u DJ-a na wesele? 

Polskie piosenki na pierwszy taniec – najpopularniejsze utwory

Pomysły na pierwszy taniec. Jak go przeprowadzić?

Oferta lokalna