DJ na imprezę firmową

Na imprezie firmowej wszystko ma znaczenie – liczy się piękna i atrakcyjna dekoracja światłem, lokalizacja hotelu, restauracji czy klubu, a także, a być może nawet przede wszystkim – oprawa muzyczna. To właśnie muzyka ma podstawowy wpływ na przebieg imprez firmowych. Może kształtować i definiować charakter eventu, nastrajać pozytywnie lub skłaniać do zadumy. Najlepiej w tym celu sprawdzi się DJ na imprezę firmową DJ Perkusista. Dlaczego? Już odpowiadam!

Zbliża się impreza firmowa, a Ty jeszcze nie masz zapewnionej obsługi muzycznej? Sprawdź moją ofertę. Doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez i eventów firmowych, pokazów mody, otwarć sklepów i imprez plenerowych gwarantuje profesjonalne wykonanie zlecenia.

DJ na imprezę firmową - Wielkopolska

Coraz częściej imprezy firmowe jak i eventy przybierają taneczna formę, co oznacza, iż wybór odpowiedniej osoby do obsługi muzycznej takiego wydarzenia jest kluczowe. Dobry DJ na event lub imprezę firmową będzie potrafił zintegrować Państwa pracowników, którzy wyjdą z imprezy z niezapomnianymi wspomnieniami.

Dlaczego warto organizować imprezę firmową z DJ Perkusistą?

Organizacja imprezy firmowej dla przedsiębiorcy wiąże się z mnóstwem załatwień oraz formalności, które mają bezpośredni wpływ na rezultat oraz uczucia płynące z uczestnictwa w danym evencie. Imprezy integracyjne uchodzą za jedyną formę zawiązania różnorodnych relacji pomiędzy pracownikami, którzy nie byliby w stanie porozmawiać ze sobą i spędzić tak dużej ilości czasu w innych okolicznościach. Co się jednak liczy najbardziej? Oczywiście muzyka, co nie ulega żądnej wątpliwości!

Jak doskonale wiemy – im lepsza atmosfera w pracy, tym lepiej dla pracowników, a im lepiej dla pracowników, tym także lepiej dla pracodawcy. Pełne zadowolenie z warunków zatrudnienia to bowiem nie wszystko, liczy się także relacja ze współpracownikami. Napięty klimat, niezbyt przyjemne utarczki słowne czy wreszcie działanie na szkodę innych osób to w dużych koncernach codzienność. Aby uniknąć tego kłopotu, warto rozeznać się w organizacji imprez firmowych i zaproponować swoim pracownikom jedno z wielu niezwykle ciekawych rozwiązań. Wspólna zabawa zbliża, a pracowników w szczególności. Właśnie z tego względu doskonałą propozycją udanej imprezy jest skorzystanie z usług DJ-a Perkusisty.

DJ na imprezę firmową - Poznań

Impreza firmowa w Poznaniu – czym się kierować w jej organizacji?

Na imprezie integracyjnej można naprawdę poszaleć i to nie tylko podczas jej trwania, lecz także w trakcie jej planowania przez kadrę zarządzającą. Warto swoim pracownikom zaproponować:

  • Liczne konkursy – nic tak nie zbliża, jak wspólna rywalizacja w przyjaznych warunkach. Zasady powinny być proste i nie wiązać się z wyjściem ze strefy komfortu, gdyż w innym przypadku mogłyby okazać się nieprzyjemne dla bardziej introwertycznych uczestników. Liczą się nagrody – im śmieszniejsze, tym ciekawsze. W trakcie trwania zabaw jako DJ na imprezę wybieram najlepsze kawałki pasujące do danej sytuacji, miksuję je w rytm wykonywania poszczególnych zadań, a w razie napiętej atmosfery – dodatkowo ją podkręcam.
  • Pikniki – wiele osób spotkania ze współpracownikami kojarzy z nieciekawymi eventami podczas picia kawy na sali konferencyjnej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nieco zaszaleć i skorzystać z innego rodzaju imprez okolicznościowych – ciekawego pikniku na łonie natury. Przygotuj się jednak zawczasu – pogoda płata figle, a także zorganizuj piknik wraz z wynajęciem sali bankietowej. Wówczas imprezę będzie można przenieść z zewnątrz, do wewnątrz, aby w efekcie pobawić się przy wyselekcjonowanych przeze mnie kawałkach. Oczywiście, jeśli pogoda będzie sprzyjająca, imprezę możemy przenieść także na zewnątrz!
  • Kluby – zabawy nastarają pozytywnie, ale tylko w przypadku, gdy są zorganizowane w odpowiedni sposób. Kluby mają to do siebie, że z takiej zabawy korzystają najlepiej wyłącznie niektórzy ekstrawertyczni pracownicy, podczas gdy inni mogą chcieć nieco porozmawiać, poznać kogoś nowego i zawiązać z nim relację, niekoniecznie patrząc przez pryzmat głośnej zabawy w nieznanym klubie. Ponadto żaden klub nie zmieni swojego programu przez wizytę większej liczby osób, ciężko będzie zatem zorganizować nawet chwilkę ciszy na wspólną rozmowę. Zapewniam zupełną odwrotność – każdą osobę, uczestnika i organizatora, traktuję indywidualnie, dlatego chętnie zorganizuję chwile dla wszystkich – i na rozmowę, i na konkretne parkietowe zabawy.

Jakie cechy ma dobry DJ na bankiet?

Dobry DJ na imprezę firmową to osoba, dla której muzyka nie powinna mieć żadnych tajemnic, niezależnie od jej gatunku, roku wydania czy języka. DJ, w porównaniu do obsługi muzyki w wiodących serwisach streamingowych, zapewnia dobrą zabawę dzięki możliwości szybkiego reagowania na wszelkie sytuacje, np. na wznoszenie toastu przez jednego z gości, wygłoszenie przemowy przez managera lub wyłonienie zwycięzcy ostatniego konkursu.

DJ na imprezy firmowe DJ Perkusista to doskonały wybór także ze względu na elastyczność. Mogę przyciszać muzykę w trakcie rozmów, jak i ją podgłaśniać wtedy, gdy atmosfera na parkiecie ulega coraz większemu rozluźnieniu. W efekcie DJ na imprezy firmowe dosłownie zmienia przebieg zabawy, gdyż uczestnicy mogą czuć się jak w spersonalizowanym teledysku, a nie jak na sztywnej potańcówce.

Dla mnie żaden gatunek muzyczny nie jest przedmiotem do sporów, dlatego z pełnym zaangażowaniem zapewniam indywidualne podejście i zaproponuję najlepsze rozwiązania dla danego eventu. Spełnię także wszelkie oczekiwania w kwestii gatunku, których jako specjalista znam więcej niż Wikipedia.

Niektórzy przedsiębiorcy decydują się na zorganizowanie spotkań tematycznych, np. nakazując wybrany strój, w stylu lat 70., 80. czy nawet 90. Wraz z ubraniami powinna iść także kwestia muzyki. W przypadku starszych przebojów jako najlepszy DJ w Poznaniu z łatwością zaproponuję playlistę pasującą do tematu przewodniego.

DJ na piknik firmowy w Wielkopolsce – zadbaj o muzykę

Największą popularnością cieszy się jednak od zawsze wynajęcie własnej sali i zorganizowanie eventu firmowego. Wynajmij salę – być może najlepsza okaże się taka na przedmieściach miasta – zadbaj o dobre jedzenie oraz dostęp do niektórych trunków, a uczestnikom przekaż przed imprezą najważniejsze informacje. Istotny jest przede wszystkim strój – w końcu bal może być formalny lub zupełnie swobodny. Ważny jest także sposób dojazdu na dane miejsce. W przypadku nieco większych odległości warto zadbać o transport pracowników.

Czas na muzykę. To ona kształtuje chwile i określa uczucia, które z nich płyną.

DJ na piknik firmowy - Wielkopolska

DJ na wyjazd integracyjny – czy to konieczne?

Zdecydowanie tak! Jako DJ Perkusista działam praktycznie na terenie całej Polski i jedynym, co mnie w jakikolwiek sposób ogranicza, są obawy pracodawców, które przemijają już w chwili, gdy rozpocznę swoją pracę. Znam muzykę jak nikt inny, znam zarówno te popularne przeboje, przy których większości osób rusza się noga w rytm muzyki, jak i te zupełnie nieznane, nietypowe i raczej nieemitowane w naszym krajowym ogólnodostępnym radiu. W efekcie mogę piosenkami podążać po utartych szlakach i odgrywać kawałki znane wszystkim lub odwrotnie – wytyczać je na nowo i grać kawałki, które każdego zainteresują swoją nietuzinkowością.

DJ na wyjazd integracyjny – czy to konieczne?

Zdecydowanie tak! Jako DJ Perkusista działam praktycznie na terenie całej Polski i jedynym, co mnie w jakikolwiek sposób ogranicza, są obawy pracodawców, które przemijają już w chwili, gdy rozpocznę swoją pracę. Znam muzykę jak nikt inny, znam zarówno te popularne przeboje, przy których większości osób rusza się noga w rytm muzyki, jak i te zupełnie nieznane, nietypowe i raczej nieemitowane w naszym krajowym ogólnodostępnym radiu. W efekcie mogę piosenkami podążać po utartych szlakach i odgrywać kawałki znane wszystkim lub odwrotnie – wytyczać je na nowo i grać kawałki, które każdego zainteresują swoją nietuzinkowością.

DJ na wyjazd integracyjny - Wielkopolska

Dobry DJ na imprezę firmową – Poznań

Warto wiedzieć, że organizacja imprezy firmowej jest bardzo trudna, skomplikowana i wymagająca, warto zatem ją sobie nieco ułatwić. Mam swój własny, klasowy sprzęt, który jest w stanie stworzyć nagłośnienie dosłownie każdej sali – również tej na paręset osób. W efekcie organizatorowi pozostaje zabukowanie terminu. Moim wyróżnikiem, który z całą pewnością docenią wszyscy pracownicy, jest jednak sampler perkusyjny.

W rezultacie jako DJ na imprezę firmową mogę uzupełniać przeboje graniem na żywo na perkusji i w rezultacie stworzenie czegoś wyjątkowego, nietypowego i zupełnie niespotykanego. Wiele osób wyciąga telefon i nagrywa moje spektakle, inni z kolei w dźwięku mojej muzyki i drum DJ-ingu tańczą aż do samego rana. Czy da się lepiej? Zdecydowanie nie!

Cena DJ na imprezy firmowe – Wielkopolska

Każdy gość i zarazem także uczestników wesela, studniówki czy imprezy firmowej czymś się różni. Jedni są bardziej otwarci i chętni na nietypowe hulanki, inni z kolei wolą spokojnie posiedzieć przy stole i poznać kilka osób, wymienić się doświadczeniami czy prywatnym kontaktem. Jako najlepszy DJ na eventy w kraju, chętnie zaproponuję także stworzenie ciekawego harmonogramu, dzięki któremu każdy będzie miał chwilę dla siebie.

Jako doświadczony DJ na spotkania integracyjne zapraszam do współpracy dosłownie wszystkich – również pracodawców, którzy nie wiedzą, jak poruszać się w temacie eventów i czym się kierować w ich organizacji. Chętnie pomogę, udzielę wielu wartościowych informacji, a także zaproponuję rozwiązania skrojone dla Twoich gości na miarę.

Zapraszam do kontaktu

Zainteresowała Cię moja oferta? Zapraszam do kontaktu!

Wiórek, Ul. Łąkowa 7a/2 | REGON: 341517331  | NIP: 777 288 18 98

Ostatnie wpisy

Piosenki na pierwszy taniec w 2024 – lista utworów polskich i zagranicznych

DJ na Andrzejki – jakie zabawy i cena? 

Trendy muzyczne na weselu. Co się zmieniło?

Kiedy zarezerwować termin u DJ-a na wesele? 

Polskie piosenki na pierwszy taniec – najpopularniejsze utwory

Pomysły na pierwszy taniec. Jak go przeprowadzić?

Oferta lokalna