Prowadzenie wesel Poznań

DJ / PERKUSISTA na wesele lub inną imprezę – w Poznaniu i nie tylko!

Na Twoim weselu staje się człowiekiem orkiestrą, człowiekiem od zadań specjalnych: DJem, wodzirejem i perkusistą (One Man Band). Podczas tak wyjątkowej chwili jak wesele lubię zaskoczyć Waszych gości czymś zupełnie niezwykłym.

Nie dość, że miksuje muzykę na żywo zaczynając od hitów lat 50,60, złotych hitów lat 80 tych, muzyki współczesnej zarówno polskiej jak i zagranicznej, prowadzę zabawy i zapowiadam najważniejsze momenty wesela to także mogę zagrać na perkusji.

Wesele jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, więc powinno być wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dopełnię najdrobniejszego szczegółu byście nie musieli się stresować przebiegiem wesela, a muzyka poniesie do tańca wszystkich gości weselnych. Nastrojowe oświetlenie i najwyższej jakości dźwięk, umilą gościom cały przebieg przyjęcia weselnego. Nie czekaj, sprawdź termin i zamów DJ Perkusistę na swoje wesele.

Oferta – co zawiera?
Chcąc ułatwić wybór Narzeczonym poniżej prezentuje to co zawiera się w ofercie i opisuje o co w tych chodzi.

Oferta składa się z kilku elementów lecz podstawowymi z nich jest obsługa muzyczna  oraz dojazd w cenie. Każdy następny punkt jest wyceniany i dodawany osobno do oferty.

Obsługa muzyczna i konferansjerska wesela

Obsługa muzyczna i konferansjerska:

Repertuar muzyczny dobierany jest wraz z Parą Młodą uwzględniając jej preferencje i gusta, by muzyka niosła uczestników na parkiecie do białego rana. Para Młoda ma możliwość ustalenia swojej listy utworów (do 100). Podczas wesela materiał muzyczny jest miksowany przez DJ-a na żywo, dobierając muzykę do stopnia rozbawienia uczestników. Przez cały okres zabawy tanecznej prezenter muzyczny czynnie uczestniczy w odbywających się wydarzeniach, zapowiadając i prowadząc zabawy na poziomie, quizy i konkursy (także w języku angielskim).

Nagłośnienie  i oświetlenie parkietu tanecznego:

Profesjonalna obsługa muzyczna i konferansjerska wymaga użycia sprzętu najwyższej jakości, który zostanie zainstalowany w wyznaczonym miejscu w lokalu.

Odpowiednie nagłośnienie parkietu, wysoka jakość dźwięku i profesjonalna obsługa muzyczna są kluczem do niezapomnianej zabawy przy ponadczasowych hitach.

Perkusja NA ŻYWO :

Podczas tak wyjątkowej chwili jak wesele warto zaskoczyć swoich gości czym ś zupełnie niezwykłym. DJ perkusista Łukasz Bekas to prawdopodobnie jedyny DJ i perkusista w jednym w Wielkopolsce.

W trakcie imprezy weselnej DJ miksuje muzykę i gra na perkusji dogrywając i urozmaicając usłyszane przez gości weselnych melodie (całe wesele).

Fontanny iskier

od 2 do 12 sztuk na weselu! Wysokość wyrzutu do 2 m, czas palenia 60 s. Na pierwszy taniectort lub do zdjęcia zamiast zimnych ogni.

Dekoracja sali światłem

Walory estetyczne miejsca w którym odbywa się przyjecie weselne mogą nabrać zupełnie innego wymiaru, gdy w odpowiedni sposób podświetlone zostaną niektóre elementy jego wewnętrznej architektury.

W różnych punktach sali zostaną rozmieszczone światła PAR 56 oraz listwy LED BAR (o długości 1 m) podkreślające wyjątkowość przedsięwzięcia, soczystymi wyrazistymi kolorami (żółty, czerwony, zielony, niebieski, biały, fioletowy itp.)

Wytwornica ciężkiego dymu

Pierwszy Taniec w wykonaniu Młodej Pary uroczyście „otwiera” przyjęcie weselne. By podkreślić wyjątkowość tej chwili i nadać jej nowego wymiaru można zastosować urządzenie, które wytwarza dym utrzymujący się przy ziemni dając efekt „tańca w chmurach”.

Podłoga części tanecznej sali może także zostać podświetlona jeszcze bardzo podkreślając wyrazistość dymu.

Wytwornica baniek mydlanych

Dodatkowo podczas pierwszego tańca jak i innych momentów kulminacyjnych wesela może zostać użyta wytwornica baniek mydlanych. Sprawią, że te momenty staną się jeszcze bardziej magiczne, a przy okazji ukryją ewentualne błędy choreograficzne podczas pierwszego tańca.

To idealne rozwiązanie, które podoba się wszystkim uczestnikom wesela. Dzieciom kojarzą się z fantastyczną zabawą, a dorosłym z beztroskim dzieciństwem.

Przygotowanie scenariusza

Podczas tak ważnego wydarzenia jakim jest zawarcie związku małżeńskiego i organizacja wesela, nic nie może dziać się przypadkowo.

Cały przebieg wesela wraz z najważniejszymi elementami kulminacyjnymi jest zapisany w postaci planu, który gwarantuje spełnienie wizji Pary Młodej.

Szczegółowy plan wesela zostanie sporządzony po rezerwacji terminu (podpisaniu umowy).

Rozrywkowe rekwizyty

Wesele jest szczególną imprezą na, której goście lubią być zaskakiwani – nie zawsze w poważny sposób. Podczas trwania wesela udostępnione są:

  • kapelusze, czapki, okulary, peruki

Wszystko po to, by nadać zabawie jeszcze bardziej imprezowy charakter.

Firma DJ perkusista Łukasz Bekas zdobyła III-ie miejce w Polsce w ogólnopolskim plebiscycie branży weselnej w kategorii DJ.

Obsługuję również jubileusze i inne rodzaje imprez na terenie Poznania oraz okolic. Zadzwoń do mnie i zapytaj o szczegóły oferty – na pewno będziesz mile zaskoczony.

Zapraszam do kontaktu

Zainteresowała Cię moja oferta? Zapraszam do kontaktu!

Wiórek, Ul. Łąkowa 7a/2 | REGON: 341517331  | NIP: 777 288 18 98

Ostatnie wpisy

Piosenki na pierwszy taniec w 2024 – lista utworów polskich i zagranicznych

DJ na Andrzejki – jakie zabawy i cena? 

Trendy muzyczne na weselu. Co się zmieniło?

Kiedy zarezerwować termin u DJ-a na wesele? 

Polskie piosenki na pierwszy taniec – najpopularniejsze utwory

Pomysły na pierwszy taniec. Jak go przeprowadzić?

Oferta lokalna